۷ ایده برای دکوراسیون کاشی بین کابینتی برای داشتن آشپزخانه ای جذاب

 ۷ ایده برای دکوراسیون کاشی بین کابینتی برای داشتن آشپزخانه ای جذاب

اگر روزی از کاشی های آشپزخانه خود و خصوصا آن هایی که بین کابینت ها مشخص اند خسته شدید، خبر خوش اینکه می توانید آنها را با طرح های جذاب کاشی بین کابینتی که این روزها در بازار وجود دارد تعویض کند. با نیک بوم همراه باشید.

انوع کاشی های بین کابینتی

سرامیک و کاشی سنتی هنوز جای خود را دارد اما اگر به فکر آشپزخانه ای مدرن تر هستید، می توانید از سنگ های طبیعی تا کاشی های شیشه ای و فلزی الهام بگیرید. این مطلب با شماست تا ایده های جذابی در این خصوص ارائه کند.

کاشی سفید مورب ۴ در ۴

وقتی در مورد ایده جدید کاشی بین کابینتی فکر می کنید، اولین چیزی که به ذهن می رسد همین کاشی های مورب هستند که با یک طراحی عالی، سبکی زیبا و تمیز را به شما ارائه می کنند.

استفاده از گچ بری در کاشی بین کابینتی

استفاده از گچ بری خصوصا در فضای بالا گازی که هود ندارد می تواند ایده جذابی باشد. این ایده می تواند در تمام پیشخوان اجرا شود تا تنها محدود به فضای بالای گاز شود. اطمینان حاصل کنید که این گچ بری ها توسط نصاب ماهر نصب شود. داخل آنها را می توانید با کاشی هایی که به صورت مورب تنظیم شده پر کنید تا با کاشی های فضای کناری متفاوت به نظر برسند.

کاشی های کوچک قطاری

کاشی هایی که در این روش به کار گرفته می‌شوند، ابعاد ۱ در ۲ اینچ دارند و از نظر بصری آشپزخانه را طویل تر نشان می دهند. گاهی در میان آنها کاشی هایی با ابعاد بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاشی بین کابینتی

کاشی های رنگارنگ

کاشی های رنگارنگ انتخاب دیگری است که می تواند روح شادابی را به آشپزخانه شما بتاباند. ترکیبی از کاشی های طرح دار و یا رنگارنگ می تواند با رنگ کابینت یا اکسسوری های آشپزخانه شما ست شود. نصب این کاشی ها کاری ندارد و مانند کاشی های بزرگتر دیگر نصب می شود.

کاشی های مسی

ابعاد این کاشی ها نیز ۴ در ۴ اینچ است و از جنسی با روکش مس است و فضایی گرم و خاص به آشپزخانه شما می بخشد. این کاشی ها گوشه هایی گرد دارند و دارای ظاهر جذابی هستند که به برخی سبک های آشپزخانه می آید.

کاشی بین کابینتی

کاشی‌هایی با روکش فلز

اگر می‌خواهید ظاهری فلزی به آشپزخانه خود دهید این کاشی‌ها را انتخاب کنید که با فولاد ضدزنگ ساخته شده اند و ساخت آنها دشوار است. این کاشی‌ها اندکی سنگین بوده و بریدن آنها سخت است و نیاز است حتما از یک متخصص ماهر کمک بگیرید. فرد نصاب با استفاده از چسب ساختمانی خاص پشت این کاشی‌ها را به دیوار می‌چسباند.

کاشی‌های شیشه ای ۴ اینچی

کاشی بین کابینتی

از فاصله دور حس می کنید که این کاشی ها به گونه ای ساخته شده اند که پشت آنها کاشی دیگری وجود دارد. قاب پشتی این کاشی ها از رنگ های مختلفی تشکیل شده و روکش آن از جنس شیشه است. مزیت این کاشی ها این است که نور را به خود جذب می کنند و عملا موجب تابش غیر مستقیم نور خورشید و روشن تر شدن فضای آشپزخانه می شود.

هدی رضایی

مطالب مشابه