چراغ قوه شیائومی در قد و قامت یک پاوربانک

 چراغ قوه شیائومی در قد و قامت یک پاوربانک

چراغ قوه شیائومی از ۱۱ حالت روشنایی قابل تنظیم پشتیبانی می کند که با چرخاندن سر آن، شدت نور تنظیم می شود.

بررسی محصول این بار ما ترکیبی از پاوربانک و چراغ قوه ترکیبی شیائومی است. چراغ قوه شیائومی یک چراغ قوه کوچک است که دارای یک پاور بانک یو اس بی دار با قدرت ۳۳۵۰ میلی آمپر بر ساعت و همچنین یک چراغ قوه قابل تنظیم ۲۴۰ لومن است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی های این محصول جالب با نیک بوم همراه باشید.

ظاهر تمیز و طراحی ساده این چراغ قوه و قابل حمل بودن آن به شما کمک می کند که آن را در مکان‌ های تاریک و مسافرت‌ ها به راحتی استفاده کنید و نور جلوی پای خود بتابانید. این چراغ قوه برای کسانی که اهل ماجراجویی هستند و سفرهای طولانی را دوست دارند طراحی شده است.

ویژگی های چراغ قوه شیائومی

چراغ قوه شیائومی از ۱۱ حالت روشنایی قابل تنظیم پشتیبانی می کند. علاوه بر این، با یک کنترل لومن متغیر همراه است که توسط حلقه ای در اطراف بدنه تنظیم می شود و این امکان را برای تغییر شدت نور از نور بسیار کم به حداکثر روشنایی آن می دهد. در کل ۱۱ سطح مختلف وجود دارد. نور در کمترین حالت که حدود ۱۰ لومن است، روشن می شود. بالاترین سطح با ۲۴۰ لومن ذکر شده است، اما با شارژ کامل چراغ قوه می توانید نوری ۲۹۰ لومنی داشته باشید. LED نور مناسبی به رنگ سفید ساطع می کند.

چراغ قوه شیائومی در قد و قامت یک پاوربانک
چراغ قوه با نور حدود ۱۰ لومن روشن می شود و بالاترین سطح نور آن ۲۴۰ لومن است.

جعبه گشایی

در قسمت پایین جعبه می توان مشخصات چراغ قوه LED دار شیائومی را پیدا کرد. می توانیم نام سازنده ، شماره مدل LPB01ZM ، نام مدل ، ظرفیت باتری ۳۳۵۰mAh ، منبع تغذیه ورودی و خروجی ۵V1A و منبع نور ۳ را مشاهده کنیم. در سمت دیگر نیز بارکد دیده می شود.  از لوازمی که داخل این جعبه وجود دارد می توان به چراغ قوه، کابل شارژ، نوار لاستیکی و دفترچه راهنما اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: بررسی هدفون بلوتوث شیائومی Haylou GT1

بدنه و ظاهر

چراغ قوه شیائومی از آلومینیوم ساخته شده . قسمت بالایی به رنگ نقره ای است. بخش نقره ای قابل پیچاندن است و می‌توانید روشنایی را با توجه به شرایط و میزان تاریکی محیط تنظیم کنید. چراغ قوه شیائومی، سبک و قابل حمل و ضد آب است ، زیرا ابعادی برابر با ۱۲۰ در ۲۵ در ۲۵ میلی متر دارد و وزن آن فقط ۱۰۳.۷ گرم است و همانطور که گفتیم از آلومینیوم ساخته شده.

بررسی ظاهری چراغ قوه شیائومی
چراغ قوه شیائومی از آلومینیوم ساخته شده و با پیچاندن سری آن می‌توانید میزان نور را تنظیم کنید.

طرز کار با چراغ قوه

ابتدا برچسب پایین را بردارید، درگاه یو اس بی تایپ A ، درگاه میکرو USB و یک دکمه برای روشن شدن را خواهید دید. استفاده از چراغ قوه شیائومی بسیار ساده است. قسمت جلوی چراغ قوه را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا چراغ قوه روشن شود و به چرخش ادامه دهید تا میزان روشنایی افزایش یابد. چراغ قوه قابل حمل شیائومی از عملکرد SOS نیز پشتیبانی می کند که با سه بار فشار دادن دکمه قابل اجراست. سیگنال SOS از چندین متر قابل مشاهده است. دکمه پاور کمی فرورفته است تا به طور تصادفی دکمه SOS یا درخواست کمک را فشار ندهید.

از آنجا که خروجی زیاد نور، موجب تخلیه سریعتر باتری می شود، اگر می خواهید مدت زمان بیشتری از چراغ قوه استفاده کنید، دامنه خروجی نور را باید کاهش داد. حداکثر توان چراغ قوه قابل حمل شیائومی، ۳وات و ۲۴۰ لومن است.

باتری هوشمند چراغ قوه شیائومی

به علاوه ، یک باتری داخلی لیتیوم یون پاناسونیک یا۳۳۵۰  میلی آمپر ساعت ال جی وجود دارد که از ۲۱۶ دقیقه روشنایی روشن مداوم پشتیبانی می کند. این باتری همچنین از عملکرد کنترل دما هوشمند پشتیبانی می کند که می تواند به طور خودکار روشنایی را برای تنظیم دما کاهش دهد. این یک ویژگی بسیار مفید است ، زیرا برنامه های مختلف لومن ها و سطح روشنایی مختلف را می طلبند – از خواندن از فاصله نزدیک تا روشنایی دوربرد. به همین دلیل باتری آن بسته به میزان روشنایی از ۱۲ تا ۳.۶ ساعت استفاده را فراهم می کند.

نحوه شارژ کردن چراغ قوه شیائومی
شیائومی به عنوان یک پاوربانک USB به روشی بسیار ساده که انتظار دارید عمل می کند

استفاده از چراغ قوه به عنوان پاوربانک

شیائومی به عنوان یک پاوربانک USB به روشی بسیار ساده عمل می کند. برای شارژ کردن از کابل میکرو USB همراه آن استفاده کنید. کابل را متصل کنید تا از آن به عنوان منبع تغذیه برای شارژ کردن هر دستگاه میکرو USB مانند گوشی هوشمند استفاده کنید. این دستگاه با حداکثر ۱ آمپر خروجی ۵ ولت کار می کند.

بیشتر بخوانید: بررسی ترازوی هوشمند شیائومی با فناوری BIA

در حین شارژ و هنگام استفاده از چراغ قوه به عنوان منبع تغذیه، دکمه انتهای دستگاه به صورت رنگی چشمک می زند تا میزان شارژ را نشان دهد. رنگ سبز تقریباً پر ، زرد تا حدی شارژ و قرمز شارژ کم است. همچنین می توانید دکمه LED را فشار دهید تا در هر زمان میزان شارژ فعلی آن را ببینید.

استفاده از چراغ قوه شیائومی به عنوان پاوربانک
برای استفاده از چراغ قوه به عنوان پاوربانک، از کابل میکرو USB همراه آن استفاده کنید.

شیائومی همه دستگاه ‌های micro-USB را شارژ می کند ، حتی دستگاه هایی که جریان کم دارند و به طور معمول از پاوربانک های دیگر شارژ نمی شوند. با دوبار کلیک روی دکمه نشانگر LED می توانید دستگاه های بسیار کم مصرف را شارژ کنید. به طور کلی ، این چراغ قوه یک پاوربانک USB ساده و کارآمد است.

میزان نوردهی چراغ قوه شیائومی در تاریکی شب
این محصول با پشتیبانی از عملکرد کنترل دمای هوشمند، بطور خودکار نوررا برای تنظیم دما کاهش میدهد

منابع: xiaomiToday | candlepowerforums

هدی رضایی

مطالب مشابه