قفل هوشمند Yale  قفلی برای دستگاه­های هوشمند خانگی

 قفل هوشمند Yale  قفلی برای دستگاه­های هوشمند خانگی

قفل هوشمند Yale یکی از قفل­های هوشمند بدون کلید است، که مخصوصا برای افرادی که از دستگاه­های هوشمند خانگی گوگل، آمازون یا اپل استفاده می­کنند مناسب است. با نیک بوم همراه باشید.

آیا همیشه پس از رفتن از خانه فراموش می­کنید که کلید خود را همراه ببرید؟ قفل هوشمند Yale Assure شما را از داشتن کلید بی نیاز می­کند. این یک قفل هوشمند بدون کلید است که همراه با ماژول August connect کار می­کند و به صورت بی سیم به قفل وای فای و اپلیکیشن آگوست شما متصل می­شود.

بدون کلید بودن این قفل، پشتیبانی برای کنترل از هوم کیت اپل، الکسا و گوگل اسیستنت را فراهم می کند، به گونه ای که می توان قفل را از طریق آمازون اکو، گوگل هوم یا گوشی هوشمند خود کنترل و چک کنید.

مادامی که کد را به خاطر داشته باشید، پشت درب نمی مانید. Yale Assure lock  یکی از بهترین قفل های هوشمند درب است که شما را از به همراه داشتن دسته کلید بی نیاز می کند.

بیشتر بخوانید: راه کار برای جلوگیری از سرقت منزل

ظاهر و طراحی  قفل هوشمند Yale

قفل Yale Assure یک قفل هوشمند و خوش طراحی است که دارای یک پانل مینیمال به همراه تاچ پد یا پد لمسی است. این قفل در سه جنس مختلف نیکل، برنز براق و برنج جلا خورده موجود است و روی انواع درب­های چوبی و رنگ شده ظاهر بسیار جذابی خواهد داشت. طراحی این قفل بسیار مینیمال تر از آن چیزی است که می­توان تصور کرد.

کلیدهای این قفل در هنگام تماس دست روشن می­شود و در هنگام شب و بازگشت به خانه نیز مشکلی بابت خاموش بودن صفحه کلید این قفل نخواهید داشت. این دستگاه دارای بوق­ها و صداهایی است که به شما می­گوید چه چیزی در شرف وقوع است. هنگامی که دکمه­ها را لمس می­کنید و صفحه کلید روشن می­شود می­توانید کد را وارد کنید. اگر زمان وارد کردن کد طول بکشد، به شما پیغام خواهد داد که زمان منقضی شده است وباید دوباره تلاش کنید.

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که گاهی نیاز است که دو بار روی قفل بزنید تا روشن شود. چرا که برای ذخیره باتری،‌ قفل پس از مدتی عدم فعالیت به حالت استندبای می­رود و صفحه کلید خاموش می­شود. به همین دلیل است که اغلب نیاز به لمس چند باره برای روشن شدن یا تماس کف دست است.

نصب و راه اندازی

همچنین ما دریافته­ایم که فرآیند نصب بسیار ساده و راحت است و تنها کمتر از نیم ساعت از وقت شما را خواهد گرفت تا آن را روی انواع درب چوبی و درب­های خارجی نصب کنید. بخش پشتی قفل یک بدنه بزرگ دارد که چهار باتری aa و مکانیزم قفل در آن جای می­گیرد. طراحی قفل به حالت گرد و کاملا جذاب است که فضای زیادی پشت درب شما نمی گیرد.

یکی از ویژگی­های این قفل به نام DoorSENse استفاده از یک مگنت مغناطیسی متصل شده ( یا قرارگرفته) در چهارچوب در است برای تشخیص اینکه پیچ در جای صحیح خود برای قفل کردن درب قرار گرفته است.  این بدان معناست که دستگاه Yale Assure می تواند تلاش افراد برای باز کردن قفل را شناسایی کند اما نمی تواند به صورت اتوماتیک درب را برای شما ببندد. این ویژگی یک اطمینان ایجاد می کند که این قفل به صورت ریموت نیز کار کند.

برای ۵۰ نفر می توانید کد تعیین کنید که وارد خانه ای شوند که این قفل روی آن سوار شده است، اما با ماژول agusust می­توانید این تعداد را به ۲۵۰ نفر برسانید.

اگر باتری تمام شود

اما چه اتفاقی می افتد اگر باتری داخل قفل تمام شده و خاموش شود؟ می توانید یک باتری ۹ ولتی را به دو ترمینال پایین صفحه کلید متصل کنید تا شارژ شده و روشن شود. پس از آن می­توانید کد خود را وارد کرده و وارد خانه شوید.

 

هدی رضایی

مطالب مشابه